شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
بازدید مدیر کل دفتر حراست شرکت توانیر از وضعیت برقدار شدن پاسگاه های نظامی و انتظامی استان اردبیل
مدیر کل حراست شرکت توانیر به همراه مشاور مدیر کل حراست ، معاون پرسنلی حراست شرکت توانیر و مدیر عامل و مدیر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از برق رسانی ، سرویس و نگهداری تاسیسات الکترونیکی پاسگاههای مرزی استان اردبیل بازدید نمودند .

محبی در جلسه ارائه گزارش بازدید از برق رسانی به پاسگاههای مرزی که با حضور مدیر عامل و معاونان شرکت توزیع برق استان  برگزار شد ،ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان  عنوان کرد : همکاران صنعت برق به دلیل وفاداری به اهل بیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با جان و دل در حال تلاش هستند.

وی از تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در برق رسانی و تامین برق پاسگاههای مرزی  تقدیر کرد و گفت : با توجه شرایط جوی استان اردبیل  و قر ار گرفتن  برجک ها  و پاسگاهها در مناطق صعب العبور تقریبا صد در صد کار انجام شده و دغدغه ای برای ما و وزارت نیرو ، از جهت  تامین برق  پاسگاههای این منطقه و مرزبانان مرزی  استان که حافظ امنیت هستند باقی نمانده است .

مدیر کل حراست شرکت توانیر عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل را در بحث برق رسانی به پاسگاههای مرزی نسبت به سایر استان هایی که دارای مرزهای مشترک با سایر کشورها  هستند ، را  قابل تقدیر عنوان کرد و گفت:   خدمت رسانی  به مرزداران با صلابت کشورمان  ، در این استان به خوبی و با توجه به وضیعت اقلیمی  ، منطقه ای و آب و هوایی در مقایسه با شرکتهایی که با سایر کشور ها مرز مشترک دارند بسیار خوب کار شده  است و رتبه اول را دارد  .

محبی  در این جلسه  هدف از این  بازدید  ها  را  تقدیر از تلاش  نیروهای مرزبانی و وضیعت برق پاسگاهها برشمرد و گفت :  انتظار است  طی این نشست ها و بازدید ها شرکتهای  توزیع برق مربوطه  با همکاری دستگاهها ی ذیربط نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدام کنند .

وی در ادامه افزود : خروجی کل صنعت برق توسط شرکت های توزیع دیده می شود در واقع شرکت های توزیع  پیشانی صنعت برق هستند.

مدیر کل حراست شرکت توانیر گفت :  با مشاهده وضیعت  برق رسانی ،سرویس و نگهداری تاسیسات الکترونیکی پاسگاههای مرزی استان اردبیل  برخود بالیدیم  و این اقدامات مایه ی سربلندی صنعت برق می باشد.

سپس مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل حسین قدیمی گفت : شرکت برق اردبیل در فراهم سازی زیر ساختها و تجهیزات برق و تامین برق مداوم و مستمر این پاسگاهها از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهد کرد  و چنانچه در این بازدید مشاهده شد همکاران در امر خدمت رسانی و تامین برق این مناطق با جان ودل تلاش می کنند.

وی گفت : این کمترین کاری است که می توانیم در قبال زحمات شبانه روزی این مرزبانان در دفاع از خاک کشور و برقراری امنیت انجام دهیم .

 

تاریخ:
1399/06/01
تعداد بازدید:
326
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه