شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
پایداری شبکه برق مرادلو ارتقا می یابد
مدیر برق شهرستان مشگین شهر گفت: با اجرای مانور جهادی تعمیرات شبکه برق مشگین - مرادلو پایداری شبکه در این مسیر ارتقا می یابد.
مدیر برق شهرستان مشگین شهر گفت: با اجرای مانور جهادی تعمیرات شبکه برق مشگین - مرادلو پایداری شبکه در این مسیر ارتقا می یابد.
یعقوب مجیدی گفت : امروز 20 مهر شاهد برگزاری مانور جهادی تعمیرات شبکه 20 کیلو ولت در مسیر مشگین شهر- مرادلو هستیم.
وی خاطرنشان کرد: این مسیر به طول 60 کیلومتر و با 6 هزار مشترک از خطوط پرعارضه منطقه است که شرکت توزیع برق استان تصمیم به اصلاح و ترمیم آن گرفت.
مجیدی بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این مانور ارتقا قابلیت و اطمینان شبکه و افزایش توانمندی کلیه پرسنل و نیروهای پیمانکاری شرکت در مواجهه با شرایط بحرانی احتمالی است.
وی گفت: در کنار نمایش قدرت و توانمندی نیروها و اکیپ های عملیاتی، در این مانور شاخه زنی درختان انجام می شود.
مدیر برق مشگین شهر افزود: با برگزاری این مانور ناپایداری و عارضه فیدر یک بخش مرادلو رفع و پایداری شبکه برقرار می شود.
مجیدی ادامه داد: با توجه به اینکه این فیدر دارای طول خط اصلی حدود 70 کیلومتر و دارای انشعابات فرعی به طول 360 کیلومتر می باشد و در طول مسیر دارای مشترکان کشاورزی و صنعتی عمده ای می باشد، انجام تعمیرات منظم و مداوم برای داشتن شبکه ای با قابلیت اطمینان بالا لازم و ضروی می باشد.
وی اضافه کرد: قسمت عمده ای از این فیدر از مسیر باغات و مزارع عبور می کند و همه ساله در فصل کوچ پرندگان شاهد قطعی های متعدد می باشیم که لازم است جمپرها با استفاده از سیم های روکشدار جایگزین شده و پین های ناودانی راس تیر به جای پین های کوتاه جایگزین شود که مسیر مورد نظر باید همه ساله در چندین مرحله شاخه زنی انجام گردد.
تاریخ:
1399/07/20
تعداد بازدید:
110
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه