شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
در جشنواره تولیدات کرونایی استان ، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب شد
طی مراسمی که روز سه شنبه 16 دی ماه سالجاری در محل سالن شهید باهنر استانداری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل نیز به خاطر کسب دو مقام دوم و سوم استانی تجلیل به عمل آمد .

طی مراسمی که روز سه شنبه 16 دی ماه سالجاری در محل  سالن شهید باهنر استانداری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل  نیز به خاطر کسب دو مقام دوم و سوم استانی تجلیل به عمل آمد .

در این مراسم  مشاور استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل به نقش موثر روابط عمومی در اطلاع‌رسانی فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: تبیین فعالیت سازمان‌ها، همت مضاعف روابط عمومی‌ها را می‌طلبد.

غلامحسین غاربی ضمن تقدیر از مشارکت روابط عمومی‌های استان و شرکت در جشنواره کرونا  ‌افزود:

روابط عمومی‌ها با تولید محتوا و ارتباطات درون و برون سازمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا نقش تاثیرگذاری در ارتقای سلامتی و تحقق این امر ایفا  می کنند.

 در پایان این مراسم از  منتخبین این جشنواره تجلیل شد و از سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان که در این جشنواره  ، در بخش موشن گرافی مقام دوم و در بخش کلیپ مقام سوم را  کسب نموده بود با اهدا لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد و اللهقلی پور نیز کسب مقام های این جشنواره را مرهون تلاشهای همکاران خود در دفتر روابط عمومی دانست و از همکاران خود در کسب این مقام تشکر نمود .

تاریخ:
1399/10/17
تعداد بازدید:
138
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه