۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
| ارتباط با ما | ورود / عضویت | پست الکترونیک | نقشه سایت | English
هدر سایت
تاریخ: 1398/01/06    
پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال


معاونین،مدیران،کارکنان،پیمانکاران و مشاورین محترم

با سلام

         سال 1397 سالی سرشار از تلاش و جدیت در عرصه خدمت رسانی در صنعت برق بود. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات او توانستیم با وجود همه فراز و نشیب ها و تنگناها  گام های بلندی را در امر خدمت رسانی به مردم شریف استان عزیزمان برداشته و برگ‌های زرین دیگری را در یکی از حساس‌ترین صنایع کشورمان ورق بزنیم، گرچه انتظار و توقع بیش از این است که قله‌های ترقی را در صنعت برق استان با شتاب بیشتری طی کنیم.

اینک که به فضل الهی سالی پرطراوت و  با نشاط را به انتظار نشسته‌اید، در آغاز سال نو از زحمات شبانه روزی همه همکاران در جهت تحقق آرمان های شرکت صمیمانه قدردانی نموده و بهترین تبریک‌ها و صمیمانه‌ترین شادباش‌ها را دربهار 1398 به پیشگاه پرمهر شما و خانواده‌های محترم تقدیم می نمایم و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی ، توام با سلامتی برای شما عزیزان از ایزد منان آرزومندم.

امید است در سال جدید، همراه و همگام با دیگر خدمتگزاران صدیق ایران اسلامی و با کار و تلاش بی وقفه و با ایمانی راسخ و استوار، گامهای بلندی را در عرصه عمران، توسعه و آبادانی کشور عزیزمان برداشته و با برنامه ریزی مناسب و هدفمند ،در راستای پویایی روز افزون صنعت برق استان اقدام نموده و برای بهبود فرهنگ عمومی در استفاده صحیح از انرژی برق ، کوشا و نقش آفرین باشیم .

                                                                  حسن محمدی

                                                       رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

 
Powered by DorsaPortal