۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر
| ارتباط با ما | ورود / عضویت | پست الکترونیک | نقشه سایت | English
هدر سایت
تاریخ: 1398/06/12    
جلسه شورای معاونین و مدیران در محل مدیریت برق بیله سوار تشکیل شد جلسه شورای معاونین و مدیران در محل مدیریت برق بیله سوار تشکیل شد
جلسه شورای معاونین و مدیران با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات مدیریت برق بیله سوار برگزارشد

جلسه شورای معاونین و مدیران روز دوشنبه 11 شهریور ماه در محل مدیریت برق بیله سوار با حضور اعضاء تشکیل یافت در ابتدای جلسه مهندس بخشی مدیریت برق بیله سوار گفت : در تریبون نماز جمعه از فعالیت شرکت توزیع برق استان به جهت خدمت رسانی به مردم تقدیر و تشکر شد.

سپس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ به تشریح طرح چاوش پرداخت . مهندس قدیمی گفت : طرح چاوش بر پایه چشم انداز اصلاح ولتاژ شبکه‌های توزیع طراحی شده است.

وی عنوان کرد : این طرح یک حرکت جهادی است که در راستای اجرای آن از همه شرکت‌های توزیع دعوت شده است که به صورت جدی مشارکت داشته باشند.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت گفت : ولتاژ، شاخص کلیدی عملکرد است که تضمین کننده سلامت فرآیندهای مختلف در حوزه بهره‌برداری، مهندسی و خدمات مشترکین است. در این راستا اگر ولتاژ مناسبی در اختیار مردم قرار گیرد رضایت مشترکین بیشتر شده و از لحاظ عملیاتی نیز شرایط مناسب‌تر خواهد بود.

در ادامه سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت گفت : با توجه به سیاست گذاری وزارت نیرو و تاکید مقام عالی وزارت بر حذف قبوض کاغذی، «طرح ملی قبض سبز » در شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل نیز اجرا می شود.

مهندس رئوف حسن پور گفت : ارتقا ی سطح خدمات و رفاه مشترکین، بهره‌مندی از فناوری‌های نو، توسعه دولت الکترونیک، صرفه جویی اقتصادی، حفظ محیط زیست و ... از جمله اهداف این طرح است.

وی بیان کرد : تاکنون با تلاش همکاران در کل استان ، 85.45 درصد موفق به ثبت تلفن همراه در این سامانه شده اند.

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت ، درصد ثبت شماره موبایل مشترکان واحد های تابعه استان را به تفکیک بیان نموده و خواستار تلاش مضاعف همکاران در این زمینه شد .

مهندس رئوف حسن پور گفت : مشترکان می توانند با مراجعه به صفحه اول سایت شرکت به آدرس www.aped.ir آیکون ثبت شماره تلفن همراه نسبت به ثبت شماره تلفن همراه جهت دریافت قبض الکترونیک اقدام نمایند .

و یا با مراجعه به سامانه خدمات غیر حضوری به آدرس https://emoshtarak.aped.ir. و همچنین با ارسال شماره تلفن همراه از طریق ارسال شماره 8 رقمی قبض برق به صورت لاتین به سامانه پیامکی 10000451121 از تلفن همراه مورد نظر قبض خود را به صورت الکترونیک دریافت دارند .

وی افزود آخرین مهلت ثبت شماره تلفن همراه تا 15 مهر ماه سالجاری می باشد که این اقدام به منظور سیاست دولت الکترونیک و رفاه حال مشترکان اجرا می‌شود.

در انتها مدیر عامل شرکت گفت : خوشبختانه پیک بار تابستان را با موفقیت و بدون خاموشی پشت سر گذاشتیم .

مهندس محمدی گفت با مدیریت و برنامه‌ریزی ‌منسجمی که در حوزه کاهش پیک بار انجام شد و همچنین تلاش تک تک همکاران و همکاری خوب مشترکین استان، خوشبختانه توانستیم با موفقیت از پیک بار تابستان گذر کنیم .

وی همچنین کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی را به به همکاران تبریک گفته و از کلیه همکاران به جهت کسب این رتبه تقدیر و تشکر نمود .

مدیر عامل شرکت افزود با توجه به انتخابات الکترونیک مجلس یازدهم که در اسفند ماه برگزار خواهد شد پایداری شبکه اولویت اساسی شرکت خواهد بود .

گفتنی است در حاشیه این جلسه نشست صمیمی با بازنشستگان مدیریت برق بیله سوار و مدیریت برق گرمی با حضور مدیر عامل ، اعضا کانون بازنشستگان ، معاونین و برخی از مدیران ستادی انجام یافت و همچنین مدیر عامل شرکت به همراه هیئت همراه به عیادت یکی از همکاران بازنشسته رفتند .

 
Powered by DorsaPortal