۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
| ارتباط با ما | ورود / عضویت | پست الکترونیک | نقشه سایت | English
هدر سایت
تاریخ: 1398/07/03    
یادواره شهدای منتسب به کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد یادواره شهدای منتسب به کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد
یادواره شهدای منتسب به کارکنان و تجلیل از رزمندگان شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل روز چهارشنبه سوم مهرماه سالجاری در محل حسینیه نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس واقع در شورابیل برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک هفته دفاع مقدس گفت :

 هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های جوانان  ایران زمین است و تقارن آن با ماه محرم فرصت مغتنمی است که  تفکر نموده و  بدانیم که انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس به تاسی از قیام امام حسین (ع) بود و در واقع ادامه راه و نهضت آن امام است .

در ادامه سردار مستعد جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت : شاید دشمنان قسم خورده نظام و ملت بزرگ ایران با شیطنت‌های خود مشکلاتی برای کشور ایجاد کنند ولی در نهایت پیروز این جنگ ناجوانمردانه ملت ایران خواهد بود.

وی اضافه کرد: بدون شک با وحدت و همدلی، استقامت و پایداری، ایمان به خدا نظام اسلامی از این گردنه‌های سخت نیز عبور کرده و دشمنان خود را ذلیل و خوار خواهد کرد.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در ادامه از عملیات برقرسانی به نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات والفجر هشت در هفته دفاع مقدس در اردبیل از همکاری  کارکنان شرکت توزیع برق استان تشکر نمود .

در ادامه مراسم از رزمندگان شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل  با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد و در حاشیه مراسم ، همکاران از نمایشگاه و موزه دفاع مقدس بازدید بعمل آورند.

 
Powered by DorsaPortal