۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
| ارتباط با ما | ورود / عضویت | پست الکترونیک | نقشه سایت | English
هدر سایت
نشست روشنگری و بصیرت افزایی بسیجیان شرکت برگزار شد تاریخ: 1398/09/05    
به مناسبت هفته بسیج به مناسبت هفته بسیج
به مناسبت هفته بسیج ،نشست روشنگری و بصیرت افزایی با حضور معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و حضور معاونین،مدیران و همکاران بسیجی شرکت در محل سالن جلسات ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد .

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت ضمن گرامیداشت هفته بسیج ،رفتارهای بسیجی همکاران را متذکر شد که با وجود شرایط و  تنگناها ی فعلی ،بسیجی وار تلاش می کنند  تامشکلات مردم را حل کنند وشرکت را در  جهت تحقق اهداف پیش ببرند.
عباسی افزود:اگر تمامی اقشار با تخصص های مختلف بسیجی وار وارد عمل شده و وظایف خود را به خوبی انجام دهند ،می توانیم به اهداف تعیین شده نظام دست یابیم.
در ادامه معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، داشتن احساس مسئولیت نسبت به همنوع ،کشور و سازمان و بصیرت و روشنی بینی  را دو ویژگی بسیجی بودن از زبان امام رحمت اله برشمرد و گفت:تفکر بسیجی وحدت ایجاد می کند و باعث می شود که نسبت به هم نوع احساس مسئولیت داشته باشیم و خنثی نباشیم.
قاسمیان افزود: بسیج مظهر مردم سالاری است   و تشکل بسیجی تشکلی است که سالاری مردمی را برای حاکمان دنبال می کند.
وی در ادامه نکاتی را در مورد مردم سالاری و دموکراسی ،ذهنیت های موجود در کشور و شبه آفرینی در میان مردم  متذکر شد و در پایان این نشست صمیمی  به سوالات بسیجیان شرکت  پاسخ داد.
 
Powered by DorsaPortal