۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
| ارتباط با ما | ورود / عضویت | پست الکترونیک | نقشه سایت | English
هدر سایت
تاریخ: 1397/08/09    
رزمایش سراسری کنترل آماده بکاری مولدهای اضطراری برق در مراکز حیاتی ،حساس ،مهم و ضروری در شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد رزمایش سراسری کنترل آماده بکاری مولدهای اضطراری برق در مراکز حیاتی ،حساس ،مهم و ضروری در شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد
این رزمایش به صورت سراسری در مراکز از پیش تعیین شده استان اردبیل با حضور مدیرکل مدیریت بحران و مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری اردبیل ،مدیرعامل و همکاران مرتبط شرکت توزیع برق استان ، با هدف بررسی میزان آمادگی مراکز حیاتی ،حساس، مهم و ضروری استان اردبیل با موفقیت اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل رزمایش قطع برق و ارزیابی به‌کارگیری مولدهای اضطراری برق سه نقطه از مراکز حیاتی ، مهم وضروری استان  توسط شرکت توزیع برق استان اردبیل به اجرا درآمد. این رزمایش 9 آبان ماه سال جاری ، با هدف محک زدن میزان آمادگی مراکز مهم  در به مدار آوردن مولد اضطراری برق در هنگام قطع برق بوده است.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: نتایج ارزیابی این مانور می تواند در افزایش آمادگی مراکز حساس در مواقع بحران نقش بسزایی داشته باشد.

مهندس محمدی انجام چنین مانور هایی را تمرینی برای حوادث واقعی عنوان کرد و گفت: پدافند غیر عامل یکی از مهمترین ابزارهای بازدارندگی در برابر تهدیدات محسوب می شود، از این رو استفاده از این اقدام در قالب مانورهای متعدد می تواند به عنوان یک سیاست دفاعی مستمر، مهارت و توانایی سازمانها را در برابر تهدیدات افزایش دهد. تجزیه و تحلیل نتایج این مانور به طور کامل به شرکت توانیر و وزارت نیرو انعکاس خواهد یافت تا دربرنامه ریزی ها مورد توجه قرارگیرد .
 
Powered by DorsaPortal