شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
پیام نوروزی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان
در آستانه ی فرا رسیدن نوروز سال 1399

"به نام خالق هستی "

«یا مقلب القلوب و الابصار  ، یا مدبر اللیل و النهار ،  یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال  »

نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی، تجلی‌گر حال و احوالی نو  و بیدار کننده دل های خداجوست . فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.

خداوند متعال را شاکریم که در سایه الطاف بیکرانش در سالی که گذشت با تلاشهای خستگی ناپذیر همکاران صدیق و ساعی، شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با هدف ارتقای رضایت مندی مردم، به حمد الله توفیقات فراوانی کسب نمود و توانستیم به همت همکاران خوبمان، در مسیر نقشه راه تدوینی گام های خوبی برداریم و دستاوردهای مهمی کسب کنیم.

لازم می دانم از معاونین، مدیران، کارشناسان ، کارکنان و پیمانکاران، تامین کنندگان و مشاوران و زحمتکشانی که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود خصوصا همکارانی که در ایام پایانی سال  و تعطیلات نوروز با تلاشی خستگی ناپذیر و بارعایت موارد بهداشتی جهت مبارزه با ویروس کرونا با از خودگذشتگی جهت تامین برق پایدار تلاش کرده و موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه شرکت را فراهم می نمایند ؛ تقدیر و تشکر نموده  و امیدوارم در  پرتو  توکل به ایزد منان، عنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) و با کمک و تلاش مضاعف دست اندرکاران و همکاران محترم ؛ با بهره گیری از تخصص، دانش و اراده شکست ناپذیر همراه با خلاقیت ، سخت کوشی ، یکپارچگی وهم افزایی،  سال 99 آغاز و تداوم یابد .

ضمن تبریک نوروز و فرا رسیدن ماه  شعبان و اعیاد بزرگ اسلامی پیش رو ، سالی پر از برکت، تندرستی و بهروزی برای شما همکاران و خانواده های محترمتان وهمچنین مشترکان گرامی، از درگاه باریتعالی آرزو مندم.

حسین قدیمی

مدیر عامل

تاریخ:
1398/12/28
تعداد بازدید:
278
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه