شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
مهلت ثبت نام در آزمون تغییر حالت اشتغال (به کار) در شرکت‌های توزیع نیروی برق تا تاریخ 1400/01/15 تمدید شد.
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای متقاضیان گرامی آزمون تغییر حالت اشتغال، به اطلاع می‌رساند آزمون تغییر حالت اشتغال (به کار) شرکت‌های توزیع نیروی برق، روز جمعه مورخ 20 فروردین ماه 1400 برگزار می‌شود و نظر به بازنگری صورت گرفته در شرایط اختصاصی، زمان ثبت نام تمدید شد. داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند، می‌توانند از ساعت 8 روز سه شنبه مورخ 1399/12/26 تا پایان روز یکشنبه مورخ 1400/01/15 نسبت به ثبت نام در آزمون از طریق وب سایت http://azmoon-niroo.ir/main اقدام نمایند.
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای متقاضیان گرامی آزمون تغییر حالت اشتغال، به اطلاع می‌رساند آزمون تغییر حالت اشتغال (به کار) شرکت‌های توزیع نیروی برق، روز جمعه مورخ 20 فروردین ماه 1400 برگزار می‌شود و نظر به بازنگری صورت گرفته در شرایط اختصاصی، زمان ثبت نام تمدید شد. داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند، می‌توانند  از ساعت 8 روز سه شنبه مورخ 1399/12/26 تا پایان روز یکشنبه مورخ 1400/01/15 نسبت به ثبت نام در آزمون از طریق وب سایت http://azmoon-niroo.ir/main  اقدام نمایند.
شرایط اختصاصی:
کارکنان طرف قرارداد با شرکت های پیمانکار که وظایف  و فعالیت های مستمر شرکت توزیع مربوطه را ( منوط به تایید شرکت توزیع مربوطه ) انجام می دهند و دارای شرایط ذیل باشند  مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود :
1- دارابودن شرایط احراز متناسب با جداول شماره دو و سه دفترچه آزمون( فارغ التحصیل  تا روز برگزاری آزمون)
2- دارا بودن حداقل 5 سال سابقه کار در شرکت منوط به پرداخت حق بیمه مربوطه ( تا روز برگزاری آزمون)
3- رضایت کتبی شرکت متقاضی از عملکرد فرد 
تبصره 1 : چنانچه فردی در شرکت  های طرف قرارداد با سایر شرکت های وابسته وزارت نیرو دارای سابقه  کار با پرداخت حق بیمه باشد مجموع سوابق مذکور به عنوان سابقه قابل قبول پذیرفته خواهد شد .
تبصره2 : داوطلبان صرفا" امکان شرکت در یکی از شغل - محل های شرکت توزیع محل خدمت فعلی را دارند."
تاکید می شود کلیه داوطلبین ضمن مراجعه به سایت و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و پس از اطلاع کافی از شرایط مندرج در آن و در صورت داشتن شرایط اعلامی در دفترچه، اقدام به واریز وجه و ثبت نام نمایند . خواهشمند است نسبت به اطلاع رسانی، اقدام لازم معمول گردد.
تاریخ:
1400/01/10
تعداد بازدید:
1032
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه