شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
دسته بندی مطالب
بهبود فضای کسب و کار

بهبود فضای کسب و کار در شرکت توزیع برق اردبیل

محیط کسب وکار نامناسب، هزینه عملکرد بنگاههای اقتصادی را افزایش می دهد و باعث ازبین رفتن انگیزه سرمایه گذاری و نیز عقب ماندن تولیدکنندگان کشور از رقبای جهانی میشود. اطمینان داشتن سرمایه گذاران، به ویژه سرمایه گذاران جزء و به اینکه منافع آنها همواره مورد توجه بنگاه ها قرار خواهد داشت، فضای اعتماد و ثبات را در کشور گسترش میدهد. متولی بهبود فضای کسب و کار در دولت، معاونت اقتصادی وزارت اقتصاد است.

اقدامات صورت گرفته در مرکز ملی پایش مجوزهای کسب و کار، از آماده سازی و راه اندازی سامانه های سام، دادور و یاور در جهت تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار می باشد.

شرکت توزیع برق استان اردبیل نیز سعی دارد تا با تمامی توان خود در راستای اهداف کلان کشور و اهداف سازمانی راهگشای بهبود فضای کسب کار شرکت گردد و در این راستا در سامانه های دادور و یاور پاسخگوی درخواستهای انجام شده می باشد.

سامانه دادور:

برای شناسایی و تکمیل چرخه درخواست و صدور مجوز در کشور، با قبول الزام ، اهمیت و ضرورت تسهیل در ارایه خدمات به فعالان اقتصادی ، در شرایط بروز شکایات و انتقادات ، دریافت و ارایه پاسخ صریح ، به موقع و راهگشا از طریق سامانه ای یکپارچه که می تواند ضمن شناسایی گلوگاه های آسیب زا و ساخت عوامل مخل روند ارایه خدمت ، زمینه های افزایش اعتماد متقابل و بهبود محیط کسب و کار را بیش از پیش فراهم آورده، در دست اقدام قرار گرفته است.

اهداف پیاده سازی سیستمی یکپارچه دادور به منظور دریافت ، پیگیری و پاسخگویی به شکایات از صادر کنندگان مجوزهای کشور و آسیب شناسی گلوگاه های نارضایتی ارباب رجوع ها در فرآیندهای صدور مجوزهای کشور به تفکیک استان و دستگاه اجرایی و امکان ارایه راهکارهای بهبود وضع موجود میباشد.

در صورتی که نیاز به سرمایه گذاری در جهت بهبود کسب و کار دارید در سایت زیر ثبت نام نمایید.

لینک: HTTP://g4b.ir

سامانه یاور:

میزم شاوره کسب و کار با ارایه مشاوره و پاسخگویی صریح، شفاف و رایگان به ذینفعان توسط مشاورین متخصص، متعهد و باتجربه در حوزههای مالیاتی، گمرک، بازار بورس و سرمایه، سرمایهگذاری داخلی و خارجی بانک و بیمه و سایر حوزههای مرتبط با کسب و کار به کمک ابزار فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب سامانه ای برخط و یکپارچه، پیاده سازی شده ا ست تا زمینه های بهبود محیط کسب و کار و تسهیل امور برای فعالان اقتصادی را فراهم نماید.

هدف از سند حاضر تحت عنوان "راهنمای پنل کاربران میز مشاوره کسب وکار" ارائه راهنمای لازم برای انجام عملیات با پانل کاربری تحت وب سامانه یاور می باشد. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در ضمینه سرمایه گذاری دارید در سایت زیر ثبت نام نمایید.

لینک: HTTP://g4b.ir

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی به راهنمای سامانه دادور و یا راهنمای سامانه یاور مطالعه فرماییدو سپس به سایت زیر جهت ثبت نام مراجعه نمایید.

سامانه دریافت ، انعکاس ، پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب و کار ( دادور)

تاریخ به روز رسانی:
1398/02/14
تعداد بازدید:
10165
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه